+

Вимоги країн Європейського Союзу, що межують з Україною до перетину кордону з домашніми улюбленцями

17 Березня, 2023

Як відомо, для виїзду на територію ЄС з твариною-компаньйоном потрібен міжнародний ветеринарний сертифікат. Зазначений документ видає державний ветеринарний інспектор міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні відповідно до вимог країни призначення на підставі належно оформлених ветеринарних документів встановленої форми та безпосереднього огляду.

З перших днів військової агресії, коли люди масово від’їжджали з України, країни-сусіди пішли нам на зустріч і пропускали на свою територію наших співвітчизників з домашніми тваринами або за спрощеною процедурою, або взагалі без будь-яких умов. На теперішній час, коли ситуація стабілізується, зваживши всі можливі ризики, компетентні органи країн Європейського Союзу, що межують з Україною скасовують низку спрощень.

Плануючи поїздку з домашніми улюбленцями за кордон рекомендуємо завчасно ознайомитись з вимогами до некомерційного переміщення тварин до різних країн світу на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби.

Поточні вимоги до некомерційного переміщення тварин на територію країн ЄС, що межують з Україною наглядно відображені на інфографіці.

Джерело: Держпродспоживслужба

Не знайшли відповіді
на Ваше питання?

Форма зворотнього зв‘язку