+

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАДСИЛАННЯ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН ДО ПІВДЕННОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ НА ДЕРЖАВНОМУ КОРДОНІ

 

Пощтова адреса:                 вул. Маршала Говорова, 7, м. Одеса, 65058

Електронна:                        pmgu@pmgu.dpss.gov.ua

Телефон:                             (048) 753-19-02

 

ТЕЛЕФОН ЦІЛОДОБОВОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ        (Call-центр) : (044) 364 77 80

 

Зразок скарги (заяви, пропозиції)

Шановні відвідувачі сайту!

Інформуємо вас про те, що відповідно до частини шостої статті 5 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). Отже, електронне звернення є різновидом письмового звернення.

 

Водночас звертаємо вашу увагу на те, що згідно з частиною сьомою статті 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні громадянина має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надісланні електронного звернення не вимагається.

 

З урахуванням викладеного підпис громадянина в електронному зверненні може бути відсканованим, сфотографованим тощо. Звичайно опрацьовуються електронні звернення громадян, підписані з застосуванням електронного цифрового підпису.

 

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, відповідно до частини восьмої статті 5 Закону України «Про звернення громадян» буде повернуто вам із відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

Електронна форма звернення

УВАГА!  Звертаємо Вашу увагу, що при листуванні електронною поштою Південне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні не приймає та не може відправляти листи на адреси, зареєстровані на серверах країни агрессора (наприклад, mail.ru, yandex.ru, rambler.ru тощо). Враховуйте це, вказуючи електронну адресу для листування.

Не знайшли відповіді
на Ваше питання?

Форма зворотнього зв‘язку